Inżynier ds. inwestycji

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja.palko@palettenwerk.pl

lub

palko.biuro@palettenwerk.pl

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia
  • Współpracę z firmą, będącą liderem w branży
  • Możliwość dalszego rozwoju
  • Pasję i zaangażowanie współpracowników

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów technicznych w obszarze maszyn
    i urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury technicznej
  • Udział w przygotowaniu planu i budżetów inwestycyjnych
  • Kompleksowe prowadzenie zatwierdzonych do realizacji
    projektów inwestycyjnych
  • Współpraca i nadzór nad firmami wykonawczymi

Kogo szukamy?

  • Osób z wykształceniem wyższym technicznym
  • Z minimum 2 letnim doświadczeniem na stanowisku inżyniera
    ds. inwestycji (lub podobnym) w zakładzie produkcyjnym
  • Z doświadczeniem w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • Z bardzo dobrą znajomością programu Excel
  • Z dobrą znajomością języka angielskiego (mile widziane)
  • Samodzielnych i zaangażowanych w realizowane zadania
  • Komunikatywnych i otwartych na nowe doświadczenia

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Palettenwerk Kozik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jordanowie, ul. Przemysłowa 219, 34-240 Jordanów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@palettenwerk.pl.

Palettenwerk Kozik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jordanowie, ul. Przemysłowa 219, 34-240 Jordanów, jako administrator Państwa danych osobowych informuje, że dane zawarte w formularzu rekrutacyjnym lub dokumencie CV będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych, przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy. Podstawą przetwarzania Państwa danych w zakresie określonym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczególnych są przepisy prawa, a w szczególności art. 22(1) Kodeksu pracy i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe podane przez Państwa dane osobowe (np. wizerunek), przetwarzane będą na podstawie Państwa dobrowolnej zgody wyrażonej poprzez udzielenie odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Z administratorem można skontaktować się listownie pod wskazanym wyżej adresem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo@palettenwerk.pl.

Ze szczegółowym zakresem informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora oraz przysługującymi Państwu uprawnieniami związanymi z przetwarzaniem przez administratora Państwa danych osobowych, obejmującym m.in.: prawo dostępu do podanych danych i ich poprawiania, bądź żądania ich usunięcia, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie, a także pozostałymi zasadami przetwarzania Państwa danych przez administratora, można zapoznać się pod adresem: https://palettenwerk.pl/polityka-prywatnosci/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.