Palko liderem innowacyjności w regionie

Firma Palko na tegorocznej Gali Wprost województwa świętokrzyskiego została uhonorowana nagrodą Orła Wprost w kategorii Innowacyjni w Regionie, za realizacje projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój – Opakowanie drewniane „Paleta 4.0” dedykowane dla środowiska Industry 4.0. Statuetkę z rąk pani Pani Karoliny Dorywalskiej, Dyrektor Departamentu Komunikacji i Marketingu, PARP odebrał Prezes Krzysztof Zieliński.

Czytaj więcej

Grupa PalettenWerk na targach TAROPAK 2022

W dniach 26.09-28.09.2022 wzięliśmy udział w targach MTP TAROPAK w Poznaniu. Nasz autorski projekt inteligentnej palety “Paleta 4.0.” (ZOBACZ) cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Paleta 4.0 inaczej Inteligentna Paleta to nowy produkt, który poza podstawowymi typowymi funkcjami palety związanymi z przewozem i magazynowaniem towarów również jest nośnikiem informacji tzn. Paleta 4.0 za pomocą odpowiednich urządzeń elektronicznych komunikuje się z urządze

Czytaj więcej

Strefa wypoczynkowa dla kierowców oczekujących na załadunek

W Jordanowie udostępniona została nowa, klimatyzowana Strefa Kierowcy, przeznaczona specjalnie dla kierowców oczekujących na załadunek. Budynek wyposażony został m.in. w aneks kuchenny z mikrofalówką i czajnikiem, toaletę wraz z kabiną prysznicową oraz część wypoczynkową. Korzystanie ze wszystkich pomieszczeń oraz urządzeń jest bezpłatne dla wszystkich kierowców. Strefa Kierowcy czynna jest w godzinach pracy zakłady tj. 06:00 – 21:00.

Czytaj więcej

Archiwum