Specjalista ds. IT

Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysłanie CV na adres:

rekrutacja.it@palettenwerk.pl

Poszukujemy nowej osoby która dołączy do naszego zespołu IT wspierającego firmę we wszystkich naszych oddziałach.

IT znajduje się w centrali PalettenWerk, w Jordanowie.

Zadania

  • Konserwacja sprzętu i organizacja napraw
  • Instalacja i konfiguracja systemów operacyjnych
  • Montaż i zarządzanie urządzeniami sieciowymi; rozbudowa infrastruktury LAN
  • Tworzenie, przechowywanie i porządkowanie dokumentacji informatycznej
  • Nadzór i rozbudowa firmowego systemu monitoringu CCTV
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników (helpdesk)
  • Rozwiązywanie problemów z systemami IT
  • Wstępna diagnoza problemów sieciowych (LAN i WAN)
  • Administracja środowiskiem Microsoft 365
  • Nadzór nad kopiami zapasowymi środowisk, systemów czy programów

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe – preferowane na kierunkach: Informatyka, Teleinformatyka
  • Znajomość budowy komputerów i działania systemów operacyjnych
  • Podstawowa znajomość zasad działania infrastruktury sieciowej
  • Wiedza z obszaru LAN/WAN oraz bezpieczeństwa systemów sieciowych (switche, access pointy, routery, firewalle)
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i zrozumienie dokumentacji, oraz konfigurację urządzeń
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podejmowania podróży służbowych
  • Komunikatywność i ukierunkowanie na pracę zespołową
  • Gotowość i chęci do nauki

Mile widziane

  • Znajomość technologii światłowodowej
  • Uprawnienia elektryczne np. SEP
  • Uprawnienia do pracy na wysokościach
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Umiejętność priorytetyzowania
  • Zdolność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji (podstawa plus premia)
  • Dodatki wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atmosferę firmy rodzinnej i przyjazne środowisko pracy
  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą
  • Szkolenia i pomoc doświadczonego zespołu w okresie wdrożenia do pracy
  • Swoboda w wykonywaniu zadań
  • Możliwość awansu i rozwoju
  • Okazję do nauki obsługi oraz administracji rozbudowanym systemem ERP

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PalettenWerk Kozik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jordanowie, ul. Przemysłowa 219, 34-240 Jordanów, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: rodo@palettenwerk.pl.

PalettenWerk Kozik Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jordanowie, ul. Przemysłowa 219, 34-240 Jordanów, jako administrator Państwa danych osobowych informuje, że dane zawarte w formularzu rekrutacyjnym lub dokumencie CV będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych, przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy. Podstawą przetwarzania Państwa danych w zakresie określonym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczególnych są przepisy prawa, a w szczególności art. 22(1) Kodeksu pracy i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe podane przez Państwa dane osobowe (np. wizerunek), przetwarzane będą na podstawie Państwa dobrowolnej zgody wyrażonej poprzez udzielenie odpowiedzi na ogłoszenie rekrutacyjne, a ich podanie nie ma wpływu na możliwość wzięcia udziału w rekrutacji.

Z administratorem można skontaktować się listownie pod wskazanym wyżej adresem lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: rodo@palettenwerk.pl.

Ze szczegółowym zakresem informacji dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych przez Administratora oraz przysługującymi Państwu uprawnieniami związanymi z przetwarzaniem przez administratora Państwa danych osobowych, obejmującym m.in.: prawo dostępu do podanych danych i ich poprawiania, bądź żądania ich usunięcia, a także wycofania zgody na ich przetwarzanie, a także pozostałymi zasadami przetwarzania Państwa danych przez administratora, można zapoznać się pod adresem: https://palettenwerk.pl/polityka-prywatnosci/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami..